Fototapety 3d – większe wnętrze w trójwymiarze

fototapeta 3d

Fototapety 3d powiększą wizualnie wnętrze waszego mieszkania. Pasują do każdego pomieszczenia, niezależnie od wielkości pokoju, i przykuwają uwagę. Sprawdźcie jak wybrać fototapetę 3d i zachwycić waszych gości ciekawymi wzorami.

Fototapety 3d na waszej ścianie to rozwiązanie efektowne, wyraziste i ciekawe. Upiększenie mieszkania nowoczesnymi wzorami pozwoli wam cieszyć się wnętrzem, którego każdy może pozazdrościć. Nowoczesna technologia wykonania sprawi, że fototapeta 3d może stać się trwałym dodatkiem, dzięki czemu zapomnicie o remoncie a wasza ściana zawsze będzie wyglądać wyjątkowo.

Jak wybrać fototapetę 3d? Fototapeta 3d na pewno jest doskonałym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Zastosowanie w projekcie odpowiedniej perspektywy sprawia, że wchodząc do nierzadko ciasnego pokoju, poczujecie się jakby otwierała się przed wami duża przestrzeń. Klasyczny wygląd ścian w niedużym pokoju sprawia, że możecie poczuć się przytłoczeni. Doskwiera wam ciasnota, klaustrofobiczność miejsca, w którym przebywacie?

Fototapeta 3d powiększy je optycznie, co sprawi, że będziecie czuć się w nim lepiej.
Weźmy na przykład niewielką sypialnię. Ileż klimatu i uroku nadałyby jej fototapety 3d z przestrzennymi przedstawieniami natury? Podróżnicy z przyjemnością będą zasypiać w pokoju, w którym będzie się przed nimi rysować górski pejzaż lub leśny krajobraz. Jeżeli koi was widok zieleni to nic prostszego niż za pomocą fototapety 3d „przenieść się” do wnętrza tropikalnego lasu.

Bardziej poetyckie dusze może zainspirować fototapeta 3d z wyobrażeniem kosmosu. Pozwoli ona poczuć się wam jakbyście zwiedzali przestrzeń wszechświata, albo dryfowali samotnie wśród gwiazd. A jeśli nie kosmos, to może fototapety 3d przedstawiające błękitne, niebiańskie przestrzenie? Możliwości jest wiele.

Duże pomieszczenia także mogą urzec waszych gości różnorodnymi wzorami umieszczonej w nim fototapety 3d. Jeżeli macie już dość dotychczasowych nudnych wnętrz, to z pewnością warto rozważyć takie rozwiązanie. Tu również mogą cieszyć oko krajobrazy natury. Ale czemu nie zaskoczyć waszych gości niebanalnym rozwiązaniem jakim są abstrakcyjne wzory fototapety 3d? Trójwymiarowy tunel przeniesie was do miejsca, które jest ledwie początkiem drogi do innego wymiaru. Być może zachwyci was geometryczne piękno trójwymiarowych plastrów miodu w stonowanych kolorach. Fototapeta 3d w sześciany nada pokojowi eleganckiego, nowoczesnego i designerskiego kształtu.

fototapety 3d

Fototapeta 3d przedstawiająca iluzję optyczną to również ciekawe rozwiązanie, które powiększa optycznie wnętrze. Jej dodatkowy plus to hipnotyzujący, niekonwencjonalny wygląd, który nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Sprawia wrażenie jakby wzory na ścianie się poruszały. Taka ozdoba potrafi „oszukać” oczy za każdym razem – dlatego nigdy się nie nudzi – nawet komuś, kto przywykł już do swoich ścian.

A jak wybrać fototapetę 3d do swojego biznesu? Również można skorzystać z modernistycznych, przykuwających uwagę, nowoczesnych wzorów w różnorodnych kolorach. Geometryczne wzory będą ciekawe, ale nie narzucające się, co sprawi, że idealnie sprawdzą się w poczekalniach. Tam też pasują spokojnie krajobrazy, na przykład przedstawienia leśnych potoków, albo jesiennych pejzaży z drzewami.

Fototapety 3d odmienią oblicze waszego mieszkania, a nawet biura, robiąc dobre wrażenie i sprawiając, że pomieszczenie wyda się optycznie nieco większe.

(Nikt nie oceniał)
Loading...

Podobne Artykuły

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *